Orderpicker w Centrum Logistycznym Albert Heijn/ Angielski A1+ Prawo Jazdy/ Atrakcyjna stawka – HumanBe – Zaandam

  • Zaandam

HumanBe

Orderpicker w Centrum Logistycznym Albert Heijn/ Angielski A1+ Prawo Jazdy/ Atrakcyjna stawka

Adres:

Zaandam, Holandia

Opis firmy:

Albert Heijn to jedna z najbardziej znanych i cenionych sieci supermarketów w Holandii. Nasze centrum logistyczne w Zaandam zajmuje się zbieraniem zamówień do sklepów, gwarantując ich ciągłą dostępność i najwyższą jakość produktów.

Atmosfera:

Przyjazna i luźna atmosfera pracy sprawia, że każdy dzień jest przyjemny i pełen wyzwań.

Wartości:

– Praca w renomowanej i popularnej sieci supermarketów.

– Możliwość rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku.

– Wykonywanie zróżnicowanych czynności w czystym i dobrze zorganizowanym miejscu pracy.

Opis stanowiska:

Jako Orderpicker będziesz odpowiedzialny za kompletowanie zamówień przy użyciu nowoczesnego systemu VOICE SPEAK (słuchawki z opcją języka polskiego). Praca na wózkach EPT wymaga wcześniejszego doświadczenia w ich obsłudze. Kluczowe jest dbanie o jakość i dostępność produktów.

Warunki pracy:

– Praca w dwóch działach: chłodnym (około 2-3 stopni Celsjusza) oraz ciepłym (produkty suche).

– Zmiany pracy:

  – Poranna: 7:00 – 16:00

  – Nocna: 23:00 – 7:00

Wynagrodzenie:

– 13.63 euro/godzinę brutto + 1,51 euro ADV

Bezpieczeństwo:

– Wymagane czarne, wysokie buty ochronne S3. Możesz je przynieść ze sobą lub zakupić w naszym biurze za 25 euro (kwota odliczana z pierwszej wypłaty).

Oferujemy:

– Komfortowe zakwaterowanie za 137,50 euro tygodniowo

– Ubezpieczenie za 35,52 euro tygodniowo

– Pomoc w rezerwacji transportu

– Wsparcie na każdym etapie współpracy

Dołącz do nas:

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV na:

– Email:

– Telefon: +48 602 460 130

Rozpocznij swoją przygodę z Albert Heijn i dołącz do zespołu profesjonalistów!

Lees hier meer